Loading...
 
Rezerwuj na naszej stronie
Gwarancja najniższej ceny
Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
Pełne bezpieczeństwo transakcji

 
 
 
Rezerwuj na naszej stronie
Gwarancja najniższej ceny
Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
Pełne bezpieczeństwo transakcji

Apartamentowiec Olympic Park

Nasz apartament znajduje się na 6 piętrze kompleksu apartamentowego Olympic Park (winda z poziomu podziemnego garażu). Jest to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej komfortowych obiektów tego typu w mieście.

Cały kompleks to obiekt zamknięty, całodobowo chroniony, monitorowany, wyposażony w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.

Olympic Tarasy by Baltico Apartament Kołobrzeg

Nasz apartament swą unikalność zawdzięcza przede wszystkim prywatnemu tarasowi na dachu. Do Państwa dyspozycji jest 40 metrowy prywatny taras na dachu. Mogą Państwo bez skrępowania odpoczywać, opalać się, spożywać posiłki a dzieci bawić na świeżym powietrzu w bezpiecznym miejscu. Południowa ekspozycja apartamentu zapewnia piękne nasłonecznienie i jednocześnie chroni od wiatrów. Prywatny taras na dachu czyni wypoczynek w naszym apartamencie czymś więcej niż tylko miejscem do mieszkania podczas urlopu.

Apartament taras na dachu tylko dla Ciebie!

*opcje płatne dodatkowo

Lokalizacja

Olympic Tarasy by Baltico Apartament Kołobrzeg to unikalny apartament z prywatnym, zielonym tarasem na dachu. Położony jest niespełna 100 metrów od pięknej, szerokiej plaży we wschodniej, uzdrowiskowej części Kołobrzegu. To obecnie najbardziej prestiżowa lokalizacja w Kołobrzegu. Zapewniającą jednocześnie bezpośredni dostęp do poszerzonej plaży, czyste powietrze, spokój i ciszę ale również bardzo dobre skomunikowanie z centrum miasta jak i dostęp do szerokiej gamy zabiegów leczniczych, spa, basenów w okolicznych ośrodkach i hotelach posiadających bazę Welness & Spa, (Arka Medical Spa****, IKAR Plaza****, Marine Hotel*****).

Nadmorski deptak z jednej strony prowadzi do pełnego restauracji i kawiarni centrum Kołobrzegu. Odległość od centrum Kołobrzegu wynosi 2,7 kilometra. Z drugiej strony deptak przekształca się w ścieżkę rowerową i spacerową ciągnącą się 30 kilometrów przez tereny objęte ochroną „Natura 2000”. Można tu obserwować np. siedliska dzikich ptaków.

Obsługa

Jesteśmy dostępni 24h

Zameldowanie

Indywidualne zameldowanie

Anulacja

Bezpłatne odwołanie rezerwacji*

Dzieci

Obiekt przyjazny dzieciom

Zwierzęta

Akceptujemy zwierzęta w obiekcie

Palenie tytoniu

Obiekt dla niepalących

Gwarantujemy najważniejsze aspekty twojego wypoczynku:

komfortowe warunki, bezpieczeństwo oraz prywatność.